Свято "Святого Миколая"

Дата: 04.01.2021 09:34

В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.

День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо зранку в себе під подушкою. Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування – Нового року і Різдва.

18 грудня до учнів Хустської ЗОШ І-ІІІ №4 ступенів завітав Святий Миколай. Учні 1 –4 класів з нетерпінням чекали зустрічі, підготувалися та приємно здивували його цікавими віршами, пісеньками. За це Святий Миколай порадував малечу солодкими подарунками.