День Соборності українських земель

Дата: 22.01.2020 12:11

У Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 з метою патріотичного виховання школярів, формування їхньої національної свідомості та любові до своєї Батьківщини у нашій школі 21 січня 2020 року було проведено флешмоб з нагоди відзначення Дня Соборності українських земель «Україна – це ми!»

З метою поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомити з цікавими фактами про Україну, її визначних діячів; виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики в школі було проведено ряд заходів до Дня Соборності України, а саме:

1. Виховні години: «На шляху до Соборності України», «Вона на світі одна – єдина ненька Україна», «День Соборності та Свободи України», «Наша країна єдина і соборна».

2. Тематичні уроки: «Єднання заради Незалежності», «ІІІ Універсал УЦР»;

3. Виставки літератури: «Соборна Україна», «Ми є! Були! І будем ми! Й Вітчизна з нами»;

4. Конкурси малюнків: «Україна – наша держава», «Моя неозора Україна»;

5. Перегляд фільмів: «Акт Злуки: відтворення історичної правди», «22 січня – День Соборності України».