14 лютого - День Святого Валентина

Дата: 15.02.2020 12:15

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.
         У Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги, потурбуватися про близьких та друзів…

Рано-ранесенько почала працювати святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками, які розносив шкільний Купідон.Активісти школи організували святкову фотозону «A place for a date» та запальну дискотеку для старшокласників, подарувавши краплинку своєї доброти, любові.Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.