Новорічні свята у школі

Дата: 28.12.2019 12:28

Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли збуваються мрії. Ні для кого не секрет, що всі школярі з величезним нетерпінням чекають свято Нового року. Зимові канікули, красуня-ялинка, прикрашена кульками та гірляндами, подарунки, святковий настрій, і, звичайно ж, новорічне чарівництво - все це очікувало наших школярів, які навчаються у Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.

Готуючись до свята, діти прикрасили ялинку, хол школи, актову залу та класні кімнати. Учні 10 класу під керівництвом Раковці Наталії Василівної інсценізували для дітей молодшої школи новорічну казку «Попелюшка».

Також для учнів 7-8 -их класів було організовано і проведено вечір під керівництвом педагога-організатора Ковач Т.І. А учнівським самоврядуванням проведено новорічну вечірку "New Уear Party". Сподіваємося, що всі діти нашої школи залишилися задоволеними.