Про проведення заходів зі вшанування річниці бойових дій при Дебальцеві

Дата: 21.02.2020 13:03

На виконання наказу департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації від 13.02.2020р. №40 ,,Про проведення заходів зі вшанування річниці бойових дій при Дебальцеві”, та відповідного наказу управління освіти, релігій та у справах національностей за № 18 від 17.02.2020 року, з метою вшанування пам’яті борців за свободу і незалежність України, учасників боїв 15-18 лютого 2015 року при Дебальцеві у школі організовано і проведено наступні заходи:

-Класними керівникам 1-11-х класів провести тематичні класні години: «П’ята річниця завершення героїчної оборони м. Дебальцевого».(протягом тижня).

-Вчителем предмету «Захист Вітчизни» організовано зустріч учнів 9-11-х класів із воїном АТО, очевидцем бойових дій при Дебальцеві – Костак І.І.

-Педагогом-організатором Ковач Т.І. організовано перегляд фото та відеоматеріалів, документальних фільмів «До п’ятої річниці оборони м. Дебальцевого», «Смертельна битва за Дебальцевський котел».

- Бібліотекарями школи створено тематичну виставку «Герої Дебальцевого».