Шостий фестиваль-конкурс “Воскресни, писанко”

Дата: 04.03.2020 13:12

3-го березня у Хустському міському центрі позашкільної освіти “Сузір’я” відбувся шостий фестиваль-конкурс “Воскресни, писанко”.Учні Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 взяли активну участь у проведені даного фестивалю.

Керівниками шкільних гуртків Сабадош М.І, Марченко М.В та педагогом-організатором Ковач Т.І було оформлено та представлено для участі в конкурсі: тематичні Великодні композиції ,вишиті рушники, писанки виконані у різних техніках. За рішенням журі команда ЗЗСО №4 посіла ІІ місце. У номінації «Великодній рушник» - ІІ місце, у номінації «Тематична композиція » - ІІ місце, у номінації «Традиційна писанка» Фетько Софія виборола ІІ та ІІІ місце.

Переможницею міського фестивалю-конкурсу «Воскресни,писанко!» у номінації «Авторська писанка» стала Калинич Єкатерина (І місце). Пишаємося своїми вихованцями!