Дата: 06.10.2019 13:50

3 жовтня у Хустській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 було святково та драйвово . З самого ранку учні з нетерпінням виглядали учителів, щоб привітати з професійним святом – Днем учителя.

Традиційно в цей день у школі було проведено День учнівського самоврядування.

Уроки пролетіли дуже швидко. А по закінченню уроків на вчителів чекав ще один сюрприз –концерт з нагоди свята, який підготували учні 11-А класу з їхнім класним керівником Гангур Тетяною Василівною.
Багато пісень, танців, жартів та кумедних сценок змушували глядачів у залі посміхатися і гучно аплодувати. Велике спасибі нашим випускникам та їхньому наставнику за такий креативний та мега крутий виступ! Це було неперевершено та незабутньо!
                                                                        Дорогі вчителі!
    Нехай гарний настрій, який подарували учні вам у цей святковий день залишиться з вами на весь навчальний рік. Посміхайтеся частіше і всі негаразди минуть. Зі святом Вас, міцного здоров’я і багато терпіння, а також любові до своїх маленьких і таких рідних учнів!