Про відзначення року математики у ЗОШ №4

Дата: 18.09.2020 15:27

2020-2021 навчальний рік оголошено Роком математичної освіти в Україні і тому вчителі-предметники намагаються донести до учнів інформацію про те, що математика потрібна кожному з нас у повсякденному житті.

Класні керівники 5-В класу – Боряк М.М та 10-А класу – Чуп М.Й. приєдналися до флешмобу учасників освітнього процесу різного віку «Математика в житті» і провели перший тематичний урок «Математика у повсякденному житті людини». Вчителі пояснювали дітям, що цей предмет дає можливість знайти найбільш простий і правильний розв’язок до життєвої задачі.

У свою чергу учні демонстрували малюнки на тему « Математика навколо нас» та висловлювали власні думки про роль і важливість математики в багатьох професіях.