Про заходи з нагоди вшанування річниці бойових дій при Дебальцеві

Дата: 25.02.2021 16:02

На виконання наказу управління освіти, релігій та у справах національностей Хустської міської ради за № 15 від 11.02.2021 року «Про заходи з нагоди вшанування річниці бойових дій при Дебальцеві» у школі організовано і проведено наступні заходи:

1. Перегляд документальних фільмів: «Дебальцеве»,Євген Степаненко, військове телебачення; «Операція Дебальцеве», Богдан Піленко; Євген Шевченко «Логвинове» 1,2 серії; «Висота 307.5» Олександр Дріз.(учні 9-11-х класів).

2. Круглий стіл «Ціна життя» до річниці боїв за Дебальцеве (Учнівське  самоврядування).

3.Уроки мужності для учнів 10-11-х класів: «Битва за  Дебальцеве. Хроніка стійкості 25.01.-18.02.2015 року».(вчитель предмету «Захист України»).

4.Тематичні класні години на тему: «Дебальцевський котел»: дорога смерті».(класні керівники 5-11-х класів).

5. Бібліотечні уроки для учнів 6-8-х класів:  «Дебальцевське дос‘є».(бібліотекарі школи).

6. На уроках історії України переглянуто відео про книгу закарпатського земляка, хірурга військового медика 128-ої бригади Олександра Данилюка «Ті, що стомилися боятися».(вчителі історії).

7. Конкурс   на краще  есе  на тему «Дебальцеве – символ українського патріотизму».(вчителі української мови 10-11-і класи).