Дата: 10.11.2019 16:47

"Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування."   Панас Мирний

9 листопада у Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 урочисто відзначили День української писемності та мови. У нашій школі відбулося свято, приурочене Дню української мови й писемності «Мова – духовне багатство народу». Літературно-музичне дійство на сцені, підготовлене керівником шкільного драматичного гуртка Мункачі Н.В. разом з учнями 7- А класу, змусило ще раз перегорнути сторінки історії української мови, розкрило велич і невмирущість народного скарбу.

Такі свята гартують усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадського світогляду. Адже кожен народ відбувся лишень тоді, коли усвідомив себе у рідному слові.