День Гідності та Свободи України

Дата: 21.11.2019 17:46

21 листопада Хустська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 разом з усією Україною відзначала День Гідності та Свободи України.

Цього дня в нашій школі відбувся ряд заходів: тематичні перерви “Сторінками історії”, уроки пам’яті, виставка художньої літератури, присвячена подіям, що відбувались на Майдані.
   Також з нагоди відзначення річниці Дня Гідності і Свободи керівником театрального гуртка Гричкою Наталією Іванівною було проведено виховний захід на тему: «Україна – країна нескорених!». Гуртківці присвятили загиблим Героям чимало патріотичних пісень, декламували вірші очевидців Майдану.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.
      Слава Україні! Героям слава!