Євроатлантична інтеграція

У школі протягом 2017-2018 навчального року організовано і проведено наступні заходи:

1. Продовжено роботу шкільного євроклубу «Просвіта».

2. Проведено інформаційні хвилинки для учнів 7-8-х класів на теми: "Україна та Європа", "Кордон поруч з нами".

3. Бесіди з учнями 10-11-х класів на тему: "Перспективи європейської євроатлантичної інтеграції України".

4. В шкільній бібліотеці організовано книжкову виставку "Україна - європейська держава"

5. Гра-подорож „Здійсни подорож Європою”.

6. Фотовиставка “ Україна – країна європейських цінностей”

7. Конкурс учнівських презентацій "Країна, яку я мрію відвідати". (5-7-і класи)

8. Засідання євроклубу : «Музика, яку слухає молодь Європи. Історія Євробачення.»

9. Вчителями іноземних мов проведено загальношкільні позакласні заходи:

• «Я горджуся тим, що я українець!» (вчитель англійської мови Сінєгіна С.А., для учнів 6-8-х класів);

• «Святкування Різдва та Нового року у Франції» (вчитель французької мови Узун В.В., для учнів 1-4-х класів);

• «Інтернет – твій друг чи товариш?» (вчитель англійської мови Сухиняк М.Д. для учнів 9-11-х класів).