Мобільний додаток для пошуку та возз'єднання зниклих безвісти дітей та сімей в Україні

Мобільний додаток для пошуку та возз'єднання зниклих безвісти дітей та сімей в Україні

Ця перша в історії централізована міжнародна база даних, яка постійно шукає користувачів серед заяв про зникнення людей за допомогою штучного інтелекту. Таким чином, якщо дитина, про зникнення якої було заявлено в поліцію, створить профіль на Reunite Ukraine, поліція отримає відповідне повідомлення. Якщо дитину знайдуть жебракуючою на вулицях європейського міста, місцева поліція може завантажити профіль і фотографію цієї дитини, і вона буде знайдена, якщо її вважають зниклою в Україні або якщо її сім'я має профіль у додатку.

Це також важливо для дітей, які перебувають у зоні ризику зникнення, але ще не зникли безвісти, наприклад, вихованців дитячих будинків або дітей на окупованих територіях. Якщо ці діти будуть розлучені з їхніми близькими, наша технологія може допомогти їм швидше возз'єднатися.

Створення мобільного додатку для України

Над створенням додатку для України поліція працювала разом з американською неурядовою організацією "Find My Parent".
Організація Find My Parent вперше створила цю технологію, тому що її засновники також були розлучені зі своїми дітьми.
Додаток є безкоштовним, безпечним і дозволяє швидко відновити зв'язок із сім’єю.
Навіть якщо Ви не були розлучені з сім'єю, Вам слід створити профіль у додатку.
Користувачі можуть розпочати з безкоштовного завантаження мобільного додатку. Вони можуть зареєструватися за допомогою номера мобільного телефону, електронної пошти, облікового запису Apple або Google. Вони повинні підтвердити свій обліковий запис за допомогою електронної пошти або SMS.