Сторінка соціального педагога

Не потрібно навчати, або виховувати дитину, вона є нашим відображенням та віддзеркаленням. Тому важливо навчити її найкращим культурним цінностям, які існують в сім’ї,  бути для неї не лише наставником, а й другом, підтримкою.

Адже так необхідно побачити її маленьку мрію. Діти чекають на зміни, а почати варто з нас, дорослих.

Тема: «Збереження та укріплення соціального здоров'я дітей, їх гармонійний розвиток в умовах навчального закладу»

Мета: створення сприятливих умов для особистісного розвитку дитини (фізичного, соціального, духовно-морального, інтелектуального), надання комплексної соціально-педагогічної допомоги у саморозвитку і самореалізації в процесі соціалізації, а також захист дитини в її життєвому просторі.

Завдання соціального педагога:

Забезпечення, збереження та зміцнення фізичного, психологічного, соціального, морального здоров'я особистості;

Формування моральної свідомості, моральних якостей, соціально значущих орієнтацій і установок в життєвому самовизначенні і моральної поведінки;

Створення сприятливих умов у мікросоціумі для розвитку здібностей і реалізації можливостей дитини, позитивного потенціалу в соціально корисних сферах життєдіяльності;

Надання комплексної соціально-педагогічної допомоги і підтримки;

Створення комфортного, гуманізованого виховного простору в мікросоціумі.