Дата: 09.11.2022 08:48

Сьогодні, 9 листопада 2022 року, у День української писемності та мови, старшокласники та вчительський колектив Хустської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 традиційно долучився до Радіодиктанту національної єдності – 2022.

Цьогоріч ця подія має особливе, сакральне значення, бо дає хвилююче відчуття об’єднаності навколо України, справжності української нації, бажання бути частинкою коду нації.

Приємно було писати диктант, слухаючи рідний голос улюбленої народної артистки, Героя України Ади Роговцевої. Усі зійшлися на думці, що текст диктанту вражаюче глибокий за змістом, бо про наше сьогодення, про наш біль, надію і опору – про рідний дім.

Віртуально дякуємо письменниці Ірині Цілик і погоджуємося з нею, що «написання Радіодиктанту – це більше про процес, аніж про результат. Ми всі продовжуємо вчитися, ми рухаємося уперед».

Цьогорічний флешмоб ми приурочили УКРАЇНСЬКОМУ ПЕРЕМОЖНОМУ ЗАВТРА!!! СЛАВА ЗСУ !!! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА !!!