У Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 з 27 лютого по 03 березня 2023 року, організовано і проведено предметний тиждень біології, екології та основ здоров’я

Дата: 03.03.2023 10:19

З метою формування в учнів екологічної культури, цілісного уявлення про сучасну природничо-наукову картину світу, роль і місце людини в природі, мотивації здорового способу життя, емоційно-ціннісного ставлення до природи, себе, до людей, до загальнолюдських духовних цінностей у Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 з 27 лютого по 03 березня 2023 року, організовано і проведено предметний тиждень біології, екології та основ здоров’я.

Протягом тижня у школі проведено наступні заходи:

1. Конкурс біологічних шкільних стіннівок серед учнів 6-их класів на теми: “Лікарські рослини навколо нас”.

- “Збережемо види тварин та рослин Червоної Книги”;

- “Рослини-хижаки”.

2. Виставка афоризмів про природу та про біологію.

3. Конкурс “Розв’яжи біологічний кросворд”

4. Перегляд відеофільму учнями 6,7 класів “Будьмо люблячими дітьми матінки-природи!”

5. Проведення квесту “Рейд пані Гігієни. Чистота — запорука здоров’я”

6. Виставка плакатів “Ми — за здоровий спосіб життя”.

7. Лекторій для учнів 5-их класів “Збережемо першоцвіти!”

1. Виставка плакатів “Червона Книга України”

2. Фотоколаж “Я — юний дослідник”

(6 кл.).

3. Конкурс учнівських стіннівок серед учнів 7-их класів:

- “Чи знаєте ви, що...”;

- “Мешканці водного царства Нептуна”;

- “Цікаві факти про тварин”.

4. Виготовлення лепбуку “Цікаві факти про генетику” та стінгазети “Екологія під час війни: як не забувати про Планету в найважчі часи”. (9-В клас)

5. Виховний захід для учнів 6-их класів “Подорож до країни Здоров’я”

1. Екологічна акція “Допоможемо пернатим друзям (виготовлення годівничок та шпаківень).

2. День добрих справ — зробимо наше подвір’я квітучим!”

3. Театралізоване дійство на екологічну тематику для учнів 10-11 класів “Людина і природа: трагедія чи ідилія?”

4. Фотовиставка робіт учнів “Мої домашні улюбленці”

5. Презентація наукового проєкту на тему:“Ефемероїди Замкової гори — під захист” (10 клас)

1. Конкурс на кращу біологічну мультимедійну презентацію на тему: “Чудеса природи”.

2. Виставка учнівських стіннівок на теми:

“Віддаю свій голос на захист природи”

(10 класи);

“Історія розвитку життя на планеті Земля” (11-і класи)

3. Загальношкільна акція “Ліхтарики надії (екологічні катастрофи, що сколихнули світ)

4. Лекторій для учнів 9 класів “Негативний вплив паління на організм людини”

5. Театралізоване дійство для учнів 8-10 класів “Подорож у королівство Біології”.