Дата: 27.10.2023 12:12

Державна українська мова, мов чиста течія ріки, у незбагненнім сріблі слова, живе і житиме віки.

Українська мова- це великий скарб, який потрібно шанувати, берегти й примножувати.

Наша рідна мова- не тільки засіб спілкування, це наша історія, наше минуле й майбутнє. Потрібно підтримувати українську мову, пишатися її багатством і милозвучністю.

27 жовтня наша країна відзначає День української писемності та мови. З цієї нагоди вчителями початкових класів Хустської ЗОШ І- ІІІ ст. №4 було проведено ряд найрізноманітніших заходів з використанням сучасних методик, а саме: виховні години, вікторини, каліграфічні змагання, конкурс декламаторів, малюнків, музичні перерви тощо. Учні вправлялись у розгадуванні ребусів, кросвордів та загадок. Серед учнівського колективу панувала позитивна атмосфера. Кожен мав змогу показати себе, ніхто не лишився осторонь. Учні проявили справжню любов і захоплення українським словом.

Тож бережімо й примножуймо красу й чистоту рідної мови, шануймо рідне слово, нехай воно наповнює наші душі багатством і красою!