«Оберіг для воїна»

Дата: 07.05.2022 12:36

Багато мужніх воїнів віддали свої життя за українську землю, відстоюючи цілісність нашої держави. Але ще з більшою впертістю продовжують боронити Україну ті, хто вижив завдяки молитвам рідних і близьких, завдяки їхній моральній і матеріальній підтримці. В Хустській ЗОШ І-ІІІ ст.№4 з 28 квітня по 5 травня 202 року з ініціативи учнівського самоврядування проведено акцію «Оберіг для воїна», в якій прийняли участь учні 1 -11 класів. Основною метою акції – була підтримка бойового духу українського воїна, вшанування патріотизму й мужності захисників України.

Школярі, проявивши свою талановитість та творчий підхід виготовляли обереги, малювали малюнки. Кожна дитяча робота дає наснагу нашим захисникам не втрачати незламного духу перемоги та висловлює вдячність за мирне небо над нашими головами та віру в щасливе майбутнє!