Дата: 29.06.2022 12:38

Сьогодні,15 червня, у Хустській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 4 лунав останній дзвінок! Всю шкільну родину із завершенням навчального року вітав шкільний парламент «Успіх».Свято останнього дзвоника у цьому році радісне і водночас сумне. Тихе шкільне подвір’я, порожні коридори,класи. Ще діти так ніколи не просилися до школи,а вчителі не мріяли опинитися на роботі в класі зі своїми учнями.

Війна в Україні змусила привчитися до нових реалій,забравши найцінніше в нашому житті-живе спілкування,зустрічі, прогулянки, спокій. Але ми впевнені,що війна мине, ми обов’язково переможемо, знову повернемося до своїх друзів,любих вчителів,до школи.

Усіх учнів вітаємо із завершенням навчального року, бажамо мирних літніх канікул,а випускникам-щасливої життєвої дороги.

«Нехай же вас Господь благословляє

У світлу путь на добрії діла,

На вірну стежку завджи наставляє,

Щоб доля у вас щасливою була.»