1 грудня - Всесвітній День боротьби зі СНІДом

Дата: 01.12.2022 13:48

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.

«Хто попереджений – той захищений» - під таким гаслом до 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшли заходи в Хустській ЗОШ І-III ступенів № 4. Класними керівниками проведено тематичні класні години, практичним психологом школи Стеценко А.Ю. оформлено виставку плакатів, інформаційних листівок до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, проведено тренінг з учнями школи за просвітницькою програмою «Рівний - рівному» на тему:»Обери життя».