Сьогодні у Хустській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2023 14:10

8 травня в Україні та світі відзначають День пам’яті та примирення з метою вшанування всіх жертв Другої світової війни та перемоги над нацизмом. Особливо важливим цей день є сьогодні, коли росіяни щоденно атакують українські міста.

Ця сумна врочиста подія - ще одна можливість відчути гордість за український народ, згадати його патріотичні подвиги у боротьбі з нацизмом.

Хоча в Україні досі триває війна, ми віримо, що переможе той, хто чистий серцем і душею, хто дійсно захищає свою Батьківщину, як і 78 років тому. Борітеся - поборете!

У цей день у Хустській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення:

- патріотична мандрівка «Не загасити пам’яті вогонь…» (шкільна бібліотека).

- Виставка-меморіал «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього».

- Перегляд кінофільмів про Другу світову війну для учнів 8-их класів.

- Урок пам’яті « Ми не забули! Ми пам’ятаємо!» для учнів 7-А класу (вчитель історії Коломієць В.В).

- Виховна година « Квітка пам’яті» для учнів 5-В класу(Зеленяк С.В).

- Тематичні бесіди,виховні години для учнів 5-11 класів.