Дата: 27.05.2022 14:15

Стежками с.Боронява мандрували гості зустрічі ,яка відбулася нещодавно в Кірешській ЗОШ.Соціальний педагог Скрибченко Віта Михайлівна розповіла про історію та звичаї рідного села,а також продемонструвала фото найвідоміших куточків місцевості:урочище "Проба",-мінеральне джерело, ВАТ"Закарпатська рибоводна станція",Благовіщенський монастир чину Святого Василія Великого,"Сокирницький цеолітовий завод ",який знаходиться на землях с.Бороняво. Вчителем образотворчого мистецтва Галиною Василівною було проведено майстер-клас з малювання поля нарцисів за допомогою нестандартних технік. Цей вид роботи зацікавив не тільки дітей, а й дорослих. В приміщенні панувала творча і креативна атмосфера. Після закінчення творчої роботи було дуже приємно бачити сяючі очі та щирі посмішки наших гостей.