«16 днів проти насильства»

Дата: 16.12.2022 14:18

З 1991 р. у більш ніж у 100 країнах світу проходить Всесвітня кампанія «16 днів проти насильства». У грудні 2022 року у Хустській ЗОШ І-III ступенів № 4 проведено щорічну акцію «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги учнів, вчителів, батьків до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення. З учнями школи були проведені виховні години у 1-11-х класах: «Права людини», «Єдність прав і обов’язків», «Діти України про свої права», «Насильство серед нас», «Скажемо «Ні!» насильству в сім’ї!», «Запобігання насильства над дітьми».

Проведено анкетування старшокласників з проблеми насильства у суспільстві: «Моє життя у сім’ї та школі», перегляд освітнього серіалу «Про кібербулінг для підлітків», перегляд відеоролика «Почни говорити».