Предметний тиждень математики, проведений у Хустській ЗОШ №4 з 13  по 17 березня 2023 року, довів зацікавленість учнів до цієї науки.

Дата: 20.03.2023 14:24

Відомий український педагог, письменник В. Сухомлинський стверджував: «Математика вчить мислити й разом з тим вселяє віру в безмежні сили людського розуму. Вона виховує волю, характер».

З метою формування в учнів пізнавального процесу до вивчення математики, розвитку математичних компетентностей, уміння бачити й застосовувати математику в реальному житті, а також поглиблення здобутих на уроках знань і різних способів їх використання на практиці було організовано та проведено впродовж тижня такі заходи:

- алея математичної слави «Відомі українські математики»;

-вікторина «Кращий математик» (розв’язування математичних кросвордів і ребусів);

-виставка афоризмів видатних людей про математику;

-виставка бюлетенів «Трикутні форми в архітектурі та побуті»,«Парабола навколо нас», «Чарівний світ симетрії»;

-вікторина «День народження числа π» для учнів 6-11-х класів;

-виставка математичних газет: «Математика на «12»», «Знайдіть невідоме число», «Задачі у віршах», Математична казка», «Математики України»,«Математика навколо нас», «Математика — це цікаво. Математика — це корисно», «Вони змінили світ: відомі жінки України»;

-тренінг із учнями 5-А класу «Дослідимо число π»;

-позакласний захід «Мужність проти краси» для учнів 7-х класів (учителька Боряк М.М.);

- конкурс «Прояви творчість» між учнями 6-В класу;

-позакласний захід «Пекельна математична кухня» для учнів 5-х класів (учителька Чуп М.М.);

- конкурс «Юний художник» для учнів 7-В класу;

- веселі музичні перерви «Ох, ця математика!»;

- математичний турнір  «Найрозумніший» (Приголовкіна Н.В.);

-математичні розваги для учнів 6-А класу «Біографічні мініатюри»;

-аукціон знань «Походження математичних знаків» для учнів 9-В класу;

- математична година «Жар холодних чисел і пафос безстрашної логіки» для учнів 8-В класу (Русанюк О.В);

-пошукова робота з учнями 8-Б класу «Сучасні технології в математиці. Створення інтерактивного довідника» (Раковці Я.О.).

Активна діяльність учнів підтвердила доцільність організації та проведення предметного тижня з математики. Всі заходи сприяли створенню атмосфери взаємоповаги між учасниками освітнього процесу та підвищенню математичної культури.