Настільна гра “Коло безпеки”

Дата: 04.04.2024 15:00

Настільна гра “Коло безпеки”

Цільова аудиторія: діти, підлітки, молоді люди від 12 років.

Мета: сформувати в учасників систему уявлень та знань щодо явища насильства, форм та методів його попередження та подолання, а також особливостей звернення по допомогу у разі ризику ситуації насильства або безпосереднього випадку.

Завдання:

-підвищити рівень знань щодо проблем, пов'язаних з насильством, розглянути основні форми та особливості насильства та жорстокого поводження з дітьми, а також запобігання йому;

-спростувати міфи та відшукати факти, що стосуються явища насильства;

-обговорити питання щодо сутності та особливостей явища домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми;

-підвищити обізнаність про небепеки в Інтернет мережі, пов'язані з насильством;

-визначити особливості взаємодії з незнайомцями та способи попередження ризикованих ситуацій на вулиці.

Карткова гра ознайомлює з темами насильства, його виявлення та захисту. За допомогою карток у форматі вікторини учасники відповідають на запитання однієї з п’яти категорій (кіл) і складають із карток коло, якщо всі відповіді правильні. У такий спосіб знайомство з усіма складними питаннями відбувається у легкому ігровому форматі. Також є буклет із детальнішою інформацією по кожній відповіді. Можна грати як індивідуально, так і в групі (бажано з модерацією).