Учні Хустської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 взяли участь у літературному відеофлешмобі "Шевченко крізь віки".

Дата: 10.03.2023 15:16

Слово істини шукали в Шевченка наші діди-прадіди. Чеснотам правди навчав великий Кобзар наших батьків. Минають роки, десятиліття, століття, але товща часу не в змозі притупити гостру актуальність Тарасового слова для кожного з наступних поколінь, адже вся його велика спадщина пронизана любов’ю до України, до людини. Шевченко наш! Він для усіх сторіч!

Творчість митця байдужим не залишає нікого. Кожне слово Тараса Григоровича ніби із сьогоднішнього дня. Читаймо його твори! Вони допоможуть осмислити минуле та зазирнути в майбутнє, відкрити для себе нове в мудрих рядках його творчості.💙💛