Дата: 16.11.2023 15:16

Міжнародний день толерантності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі.🌏

Толерантність – це вміння людини ставитись без агресії до думок інших людей, до їх способу життя, віросповідання, звичаїв, традицій, ідей і почуттів.💗

Толерантність – це повага до людської індивідуальності, визнання основоположних прав і свобод людини та її самовираження.

Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань.

Це саме те, чого так не вистачає зараз людям: терпіння, терпимість, розуміння, дружнє ставлення.

Учні 6-В класу Хустської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 разом продовжують проявляти риси толерантної людини

Нехай у кожного в душі завжди цвіте квітка толерантності.

Класний керівник Гричка Наталія Іванівна провела відкриту виховну годину з учнями 5-Б класу, учні виконували різноманітні завдання, висловлювали власну думку, щодо того яка має бути толерантна людина.