A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Хустська загальноосвітня школа І-ІII ступенів №4
Хустської міської ради Закарпатської області

Тиждень педагогічної майстерності

Дата: 05.03.2024 15:38
Кількість переглядів: 249

 

З метою підвищення рівня самоосвіти та самовдосконалення педагогів, ефективного використання інноваційних технологій для розвитку інтелектуально-творчих умінь обдарованих учнів у Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 було проведено методичний тиждень.

Долучилися до нього учителі методичної динамічної комісії, до якої входять педагоги, що викладають у 5 класах та їх колеги із початкової ланки, а саме - класоводи 4 класів.
Свою майстерність у роботі з обдарованими дітьми продемонструвала вчитель зарубіжної літератури Гричка Наталія Іванівна, яка працює за Всеукраїнським науково-методичним проєктом "Інтелект України". Тема уроку у 5 класі " Класична та сучасна література". Учні працювали активно, злагоджено. Вчилися критично мислити, засвоювали нові знання за допомогою вправ: "Я це знаю...", "Ключові слова", "Акторська студія", "Ерудит", "Працюємо разом".
На відкритому уроці у 5-А класі Ковач Тетяна Іванівна, учитель історії, показала цікаві та нестандартні підходи при вивченні теми "Поява і розселення людини на Землі". Педагогиня зацікавила учнів 3D екскурсією у печеру перших людей, а також відтворила з учнями мізинський браслет (використовуючи картон та пластилін).
Свою роботу на групі подовженого дня продемонструвала і вчитель Потрогош Тетяна Володимирівна. 
Під час засідання методичної динамічної комісії, Сабадош Марія Іванівна, учитель початкових класів, показала присутнім майстер-клас "Інтелектуально-творчий розвиток академічно обдарованих дітей початкової школи, що навчаються за Всеукраїнським науково-методичним проєктом "Інтелект України". 
Освітяни обговорили проведені уроки, майстер-клас, виробили рекомендації. 
Наприкінці, заслухали творчий простір Грички Н. І. за міжатестаційний період. 


Процес навчання  й розвитку безперервний у вчителів. Педагогині іноземних мов  школи активно долучилися до  проведення тижня, в рамках якого відвідали урок з англійської мови з теми "Охорона довкілля" у 9- Б класі, який провела вчителька Бабій Н.В., стали учасниками майстер-класу, організованого вчителькою Смерекою Б.В.,  долучилися до педагогічної майстерні учителів, які атестуються Бабій Н.В. та Лях О.П.

Фото без опису


Змістовний теоретичний матеріал з питань  самоосвіти педагога підготувала Сухиняк М.Д.
Заступник директора Гангур Т.В. залучила членів професійної спільноти до цікавої методичної гри з виявлення сильних сторін педагога.

Фото без опису

Фото без опису


Тижні циклових комісій стали традицією і невід’ємною частиною освітнього процесу в закладі. Вони сприяють, насамперед, поглибленню знань учнів, розвивають інтерес до вивчення дисциплін, спонукають до набуття ґрунтовних умінь та навичок. Упродовж тижня учителями природничо-математичних дисциплін, було проведено багато уроків, які викликали жваве зацікавлення та обговорення у навчальному закладі.

Урок математики у 6-В класі провела вчителька Приголовкіна Н.В.

Фото без опису

Урок фізики з учнями 7-В класу провів учитель Лемак І.І.

Фото без опису

Урок фізичної культури з учнями 5-Б класу - вчителька Маслей Т.О.

Фото без опису

На засіданнях комісії викладачі постійно здійснюють обмін досвідом щодо форм і методів роботи. Учителі природничо-математичної комісії заслухали творчі звіти вчителів Чулей В.С., Маслей Т.О., Лемак О.М., Лемак І.І., Джумурат С.М. та Приголовкіної Н.В. за міжатестаційний період.

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису

 


Фото без описуФото без опису

Під час засідання методичної комісії природничо-математичних дисциплін освітяни обговорили проведені уроки та майстер-клас учительки біології Лучкевич М.Й. Ігнат Віталія Василівна, директор школи, наголосила, що основна мета професійної діяльності вчителя полягає в організації навчання, виховання та всебічного розвитку учнів, створенні умов для формування ключових компетентностей і світогляду для професійного розвитку вчителя Нової української школи. 


У рамках тижня також відбулося засідання методичної комісії початкових класів, на якому вчителькою Країло О.М. було проведено майстер-клас по роботі з обдарованими учнями, який збагатив присутніх сучасними методами й прийомами навчання. На відкритому уроці з читання Мазур В.К. продемонструвала нестандартні підходи при вивченні творчості Лесі Українки, педагогиня здійснювала диференційований підхід до кожного учня, виховувала шанобливе ставлення до українського рідного слова. Микулін Я.Я. на уроці "Я досліджую світ" застосувала технологію проєктного навчання, вдало підібрала навчальний матеріал, використала нестандартні креативні підходи до засвоєння знань, зокрема сучасні дидактичні ігри. Вчителька виховувала бережливе ставлення до рідкісних та зникаючих видів рослин і тварин України.

Фото без описуФото без опису

Учителі кафедри початкових класів заслухали творчі звіти методистів Мітру А.Ю. та Червеняк О.М. за міжатестаційний період. Колеги презентували свої напрацювання з молодшими школярами в природничій освітній галузі, ділилися досвідом реалізації окреслених проблем в умовах НУШ. Методичний тиждень засвідчив високий професіоналізм, креативність та нестандартний підхід кожного учасника освітнього процесу.

Вчимося, розвиваємося, творимо й реалізовуємося.
Дякуємо ЗСУ за можливість працювати творчо
.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора