Дата: 28.08.2023 15:48

Одним із ключових елементів повноцінного життя є якісна освіта. Незважаючи на всі виклики, навчання залишається невід'ємною частиною нашого суспільства. Воно допомагає нам зрозуміти світ, розвиватися та розширювати світогляд. Днями Хустська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 отримала допомогу від UNICEF - набір канцелярського приладдя для кабінету математики та спортивний інвентар для уроків фізичної культури та масових заходів. Щиро висловлюємо вдячність за надану канцелярію та інвентар, які стануть невід'ємною частиною навчального процесу нашого закладу. Спільно з проєктом «Школа в коробці» ми створимо сприятливе середовище для навчання, де кожен учень матиме можливість розкрити свій потенціал та навчитися новому. Ваша підтримка спонукає йти вперед і вдосконалювати якість освіти.