Тиждень педагогічної майстерності (жовтень, 2024 н.р.)
Тиждень педагогічної майстерності у Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 був наповнений цікавими заходами, які продемонстрували високий рівень професійної підготовки вчителів та їхню відданість справі навчання. Педагогічний колектив активно ділився своїми креативними методами, новими підходами до викладання та передовими практиками, що забезпечують ефективність навчального процесу.
Учителі організували серію відкритих уроків, майстеркласів та інтерактивних занять, на яких учні могли поглибити свої знання з різних предметів та отримати новий досвід у цікавій ігровій формі. Кожен учитель продемонстрував не лише глибокі знання свого предмета, а й вміння зацікавити дітей, використовувати сучасні технології та інтегрувати їх у навчальний процес.
Урок географії у 7-А класі ( "Інтелект України"), провела Ольга Сабов. Разом з учнями вивчили тему "Природні зони Африки". Різноманітні цікаві форми роботи, проєктна та дослідницька діяльність, відеопрезентаційний матеріал та робочі зошити, яким забезпечують розробники програми "Інтелект України і учнів, і вчителя, допомагають якнайкраще сформувати основні компетентості та якісно засвоїти навчальний матеріал.
Окрім цього, було проведено засідання професійних спільнот для обміну досвідом між колегами, де обговорювались інноваційні освітні методики та шляхи їх впровадження в умовах сучасної школи.
Професійна спільнота вчителів мистецької, технологічної та фізкультурної галузей об'єднала педагогів практичних дисциплін Хустської загальноосвітньої школи №4.
21 жовтня під час засідання Чулей Вікторія ознайомила присутніх з додатковими можливостями освітньої платформи "Human". Наголосила на важливості вдосконалення навичок роботи з сучасними цифровими інструментами.
Своїм досвідом роботи з онлайн інструментом Google Forms поділилася з колегами Маслей Тетяна. Прикладом такого використання ресурсу під час дистанційного та змішаного навчання є створення тестів з метою перевірки рівня засвоєння знань, різноманітні анкетування та опитування учнів. А зручна інфографіка дає можливості для швидкого та якісного опрацювання отриманої інформації.
Педагоги вчаться й удосконалюються протягом усього життя.Ось і цього разу в рамках методичного тижня, члени професійної спільноти учителів іноземних мов мали змогу попрактикуватися, обмінятися досвідом і навчитися новому.
Як завжди науково, професійно й дуже доступно провела майстерклас Олеся Павлівна Лях, яка ознайомила колег з різними формами залучення учнів до роботи з використанням платформи Class Time.
Вдячні колегам, учителям інформатики, Раковці Яні Олександрівні й Борщик Антоніні Юріївні, за ознайомлення з додатковими можливостями заповнення журналів у Human.
Заступник директора з навчальної роботи Гангур Тетяна Василівна підбила підсумки засідання й проаналізувала проведений майстер- клас(зацікавлена сама й надихає інших)