Тиждень педагогічної майстерності

Дата: 20.10.2023 17:29

З 16 по 20 жовтня 2023 року в Хустській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 проводився тиждень педагогічної майстерності.

Учителі початкових класів Мітру А.Ю. та Ільканич В.Й., які працюють за Всеукраїнським науково-методичним проєктом «Інтелект України», продемонстрували високий професіоналізм та уміле застосування сучасних компетентностей, інноваційних технологій. Учні працювали активно та злагоджено. Через діяльнісний підхід засвоювали нові знання, учились критично мислити, здійснювали взаємооцінювання результатів своєї роботи. Учителі показали себе справжніми новаторами своєї справи.

Кульмінацією методичного тижня стало засідання методичної комісії. Проведений Вайнраух М.М. майстер-клас «Реалізація мовно-комукативної компетентності вчителя початкових класів в освітній діяльності» засвідчив креативний підхід учителя, збагатив присутніх сучасними методами та практичними навичками.