День безпеки в Інтернеті

Дата: 06.02.2024 17:37

Головним завданням міжнародного Дня безпечного інтернету було і залишається підвищення навичок мережної безпеки серед дітей та підлітків. Але в наш час до неї приєдналися й «більш специфічні» завдання — навчання базовим правам людини, способам боротьби з «мовою ненависті», правилам мережевого етикету та дистанційного спілкування. Тобто — створення сприятливого цифрового середовища. Адже зараз більшість шахраїв та злочинців використовують не стільки програмні методи злому та викрадення даних, з якими вже навіть діти знають, як боротися. І ось тут створення безпечного середовища, в якому токсична, провокативна чи відверто злочинна поведінка буде просто неможливими, може дуже допомогти.

Для підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечення захисту дитини від шкідливих інформаційних впливів, акцентування уваги на важливості безпечної поведінки у мережі, вчителями інформатики було організовано:

1. Перегляд відео «Google for Education- дбайте про свою репутацію в Інтернеті»

2. Розв’язування кросворду «Інформаційна безпека особистості»

3. Проходженння QR-квесту «Безпека в Інтернеті»

4. Ознайомлення з інформаційним лепбуком «Інтернет-безпека»

5. Бесіди з учнями «Основні правила безпечної роботи в Інтернеті»