28 лютого 2023 р. в актовій залі Хустської ЗОШ І-ІІІ ст.№4 була проведена літературно-музична композиція "Рідна мова, барвінкова!" для учнів 1-2 класів.

Дата: 28.02.2023 19:49

Учитель-методист Мітру А.Ю. разом з дітками поринули у світ чарівної, мелодійної,найдорожчої для кожного українця рідної мови.Учні 2-В класу проникливо декламували вірші, співали пісні про красу й велич української мови, розповідали прислів’я й інсценізували гумореску П.Глазового"Кухлик".

Молодші школярі мали чудову нагоду поринути в неповторний світ рідної мови, долучитися до її скарбів духовності.