Дата: 17.02.2023 20:27

Учнівський колектив Хустської ЗОШ І-ІІІ ст.№4 радо долучився до святкування такого важливого для всіх українців ДЕРЖАВНОГО СВЯТА– ДНЯ ЄДНАННЯ, яке має показати згуртованість українців навколо національної ідеї, а також, що ми – єдиний народ і хочемо жити в мирі.

Учителі, адміністрація, колектив школи і члени учнівського самоврядування не залишилися осторонь цієї значимої події.

У цей день у школі проведено такі заходи:

1. Класні години для учнів 1-11 класів на теми: «Україна - єдина країна», «В єдності – сила», «Діти єднають Україну».

2. Єдиний урок з історії:Одна, єдина, неділима Україна».

3. Флешмоб «Ланцюжок єднання».

4. Виконання учнями 9-11 класів Державного Гімну України.

5. Тематична виставка в шкільній бібліотеці «Моя країна-Україна».