Військово-патріотична гра "Сокіл (Джура)"

Дата: 25.02.2024 20:42

#dzhura_2024

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») - є важливою складовою системи патріотичного виховання, що формується в українському суспільстві.

Тиждень військово-патріотичного виховання

Вчителька предмету "Захист України "  Кадар М.Ю.  провела інтерактивний урок з елементами майстер-класу:

1.Надання домедичної допомоги в разі раптової зупинки серця - СЛР

2.Техніка накладання джгута Есмарха на верхні і нижні кінцівки при кровотечах

3.Накладання деяких видів пов`язок

З метою кращої та якісної підготовки до військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») вчителька історії Коломієць В.В. провела інтелектуальну гру-вікторину «Відун»

Майстер-клас з елементами тренінгу «Топографія. Орієнтування на місцевості» було проведено вчителькою географії Сабов О.І.

Військово-патріотичні змагання  організовані вчителями Чулей В.С., Маслей Т.О., Росадою Ю.В., Лучкевичем Є.В., Кадар М.Ю.

Відкрита першість школи серед учнів

8-10 кл. для підготовки збірної команди для участі у військово-патріотичній грі «Сокіл»(«Джура») :

1. Підтягування на перекладині.

2. Віджимання з упору лежачи.

3. Стрільба із пневматичної гвинтівки.

4. Збирання та розбирання автомату.

5.Комбінована естафета з надання медичної допомоги.

Акція «Подаруй тепло солдату!»(Збір необхідних речей для ЗСУ). Виготовлення патріотичних листівок під керівництвом Грицик Г.В.