У Хустській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4, було проведено акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Дата: 14.09.2023 20:50

Фахівці ДСНС розповіли про те, як недбалість дорослих і пустощі дітей призводять до пожеж, нагадали правила безпечного поводження з вогнем. Особливу увагу малечі акцентували на правильній поведінці під час відпочинку на природі, при виявленні вибухонебезпечних предметів та при виникненні пожеж у побуті.

Біля надзвичайників та пожежно-рятувального автомобіля зібралося багато зацікавлених діток, тож кожному з них фахівці ДСНС розповіли про безпеку життєдіяльності та нагадали номер виклику Служби порятунку - 101. Діти із задоволенням приміряли на себе захисний одяг вогнеборців, ознайомлювались з пожежно-рятувальною технікою та правилами користування первинними засобами пожежогасіння.