Зміст діяльності рою протягом останнього року, якість та ефективність роботи рою "Соколята"

Дата: 18.03.2024 21:50

«Плекаймо патріотів України»

Одним з основних завдань Хустської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 є формування у дітей загальнолюдських духовних цінностей та орієнтирів. Участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») спрямовується на формування духовності, виховання учнів як громадянина, патріота своєї землі, виховання в учнів почуття патріотизму, шани і поваги до ветеранів війни, воїнів та їх сімей, діячів сучасної культури, мистецтва, науки, спорту, які виявляють активну громадянську і патріотичну позицію.

Повсякденна робота учнів та педагогів нашої школи, проведені заходи, свята, акції сприяли громадянському змужнінню школярів, допомогли учням зростати свідомими громадянами України.

Звіт діяльності рою "Соколята"

#Джура2024