Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка. Вайдич Владислава, учениця 8-Б класу Хустської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, посіла ІІІ місце серед учнів 5-9 класів

Дата: 17.11.2022 21:53

Сьогодні, як ніколи, Україна потребує талановитої молоді, яка своєю творчою працею будуватиме сильну державу. Тарас Шевченко став одним із творців української нації. Щорічний Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка дає можливість молодому поколінню ще раз звернутися до поетичного спадку Кобзаря, продемонструвати високий рівень своєї творчості. Конкурс, що відбувся 11 листопада, об’єднав тих, хто любить Україну, хто шанує творчість відомого всьому світу геніального митця.

Вайдич Владислава, учениця 8-Б класу Хустської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, посіла ІІІ місце серед учнів 5-9 класів. Щиро вітаємо Владиславу та її наставницю Шутко Н.Й.