Дата: 21.11.2023 22:56

З нагоди Всесвітнього Дня дитини працівники Хустського районного відділення поліції організували інтерактивне заняття з учнями Хустської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 на тему "Великі права маленьких дітей". Під час заняття старший інспектор ювенальної превенції та начальник відділу забезпечення прав людини розповіли учням про права, які гарантуються дітям державою.

Поліцейські показали їм «Зелену кімнату» відділення поліції та пояснили ключові аспекти системи тримання під вартою та обліку.

Підлітки подякували правоохоронцям за час, проведений разом, та пообіцяли інформувати керівництво поліції, якщо їхні права будуть порушені або якщо вони стануть свідками таких порушень.