Дружба - найцінніший скарб!

З метою поглиблення і розширення поняття у дітей про дружбу і прищеплення їм поваги до цінностей дружби, класним керівником Олексик Надією Михайлівною було проведено відкриту виховну годину на тему : «Дружба - найцінніший скарб!».

12:47 06.02.2020

День пам’яті Героїв Крут

До Дня пам’яті Героїв Крут у Хустській ЗОШ І-ІІІ ст.№4 організовано і проведено наступні заходи:

12:42 01.02.2020

День Соборності українських земель

У Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 з метою патріотичного виховання школярів, формування їхньої національної свідомості та любові до своєї Батьківщини у нашій школі 21 січня 2020 року було проведено флешмоб з нагоди відзначення Дня Соборності українських земель «Україна – це ми!»

12:11 22.01.2020

Новорічні свята у школі

Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли збуваються мрії. Ні для кого не секрет, що всі школярі з величезним нетерпінням чекають свято Нового року. Зимові канікули, красуня-ялинка, прикрашена кульками та гірляндами, подарунки, святковий настрій, і, звичайно ж, новорічне чарівництво - все це очікувало наших школярів, які навчаються у Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.

12:28 28.12.2019

Свято Миколая – це одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих.

Свято Миколая – це одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих. Всі діти писали листи до Святого Миколая і намагалися бути чемними та слухняними. Учні з нетерпінням очікували приходу Святого Миколая.

20:38 21.12.2019

Всеукраїнський тиждень права

Відповідно до плану заходів щодо проведення Всеукраїнського тижня права у Хустській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 з 02 по 06 грудня було проведено :

20:18 08.12.2019