Революція Гідності - революція державотворчого поступу українського народу!

Дата: 24.02.2020 13:08

З метою вшанування громадянського подвигу учасників Революції Гідності, національно-патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України у Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 пройшли заходи, які висвітлюють доленосні сторінки в історії України початку XXIстоліття.

У Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 з 17.02. по 21.02.2020 року проведено наступні заходи:

1.Тематичні виховні години у 1-11-х класах на тему:«Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні».(класні керівники 1-11-х класів, протягом тижня).

2.Виставка в бібліотеці школи: «Герої не вмирають», «Пам’ятаємо загиблих, шануємо живих».(бібліотекарі школи, понеділок, 17.02.2020року).

3.Круглий стіл "Вони помирали, щоб жила Україна..."(вчителі історії, Шкільний парламент, вівторок, 18.02.2020 року).

4.Уроки патріотичного виховання: «Небесна Сотня у наших серцях».(вчителі історії, 5-6-і класи, протягом тижня).

5.Показ документального фільму:«Зима, що нас змінила».(бібліотечні уроки для учнів 7-8-х класів, бібліотекарі школи, протягом тижня).

6.Перегляд презентацій «Уже ніхто не знищить Україну, в тобі, в мені, у кожному із нас…».(вчителі історії, учні 8-10-х класів, протягом тижня).

7.Конкурс читців віршів, присвячених подвигу Героїв Небесної Сотні.(керівники шкільних гуртків).

8.Виховні бесіди на заняттях ГПД на тему: «Тебе я любив . І любив Україну, вона, як і ти, у мене одна».(вихователі ГПД, протягом тижня).

9.Загальношкільна акція: « Подаруй свого Янгола Героям Небесної сотні».(класоводи, протягом тижня).

10.Урок захисту Вітчизни на тему:«Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!»(вчителі предмету «Захист Вітчизни», протягом тижня).