A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Хустська загальноосвітня школа І-ІII ступенів №4
Хустської міської ради Закарпатської області

Новини

Свято весни – День жінок

Березень – перший місяць весни, це весна світла. Це не тільки відблиск крижинок і приліт перших птахів. Березень – це початок тепла, краси, кохання. І тому не випадково перше свято весни – День жінок. У школі 8 березня вважається особливим святом, адже більшість вчителів — жінки.

13:15 13.03.2020

Родинне свято «Від родини йде життя дитини»

   Сім’я, родина, рід… Який величезний зміст цих слів. В них усе: лагідний материнський наспів, перші кроки і лепетання маляти, теплі бабусині очі, в яких здається освічується вся любов землі, мудрі дідусеві повчання, щастя і горе, любов і зітхання, образи і непорозуміння, будні і свята.

13:14 13.03.2020

Шостий фестиваль-конкурс “Воскресни, писанко”

   3-го березня у Хустському міському центрі позашкільної освіти “Сузір’я” відбувся шостий фестиваль-конкурс “Воскресни, писанко”.Учні Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 взяли активну участь у проведені даного фестивалю.

13:12 04.03.2020

Україна – це ми!

   Формування патріотизму в українському суспільстві залишається першочерговим як для держави, так і для системи освіти в цілому. У зв’язку з цим, національно-патріотичне виховання є важливою складовою освітнього процесу. Патріотичне виховання в українському суспільстві залишається першочерговим як для держави, так і для системи освіти в цілому.

13:10 25.02.2020

Революція Гідності - революція державотворчого поступу українського народу!

   З метою вшанування громадянського подвигу учасників Революції Гідності, національно-патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України у Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 пройшли заходи, які висвітлюють доленосні сторінки в історії України початку XXIстоліття.

13:08 24.02.2020

Відзначення Міжнародного дня рідної мови

   21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

13:06 23.02.2020

Про проведення заходів зі вшанування річниці бойових дій при Дебальцеві

     На виконання наказу департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації від 13.02.2020р. №40 ,,Про проведення заходів зі вшанування річниці бойових дій при Дебальцеві”, та відповідного наказу управління освіти, релігій та у справах національностей за № 18 від 17.02.2020 року, з метою вшанування пам’яті борців за свободу і незалежність України, учасників боїв 15-18 лютого 2015 року при Дебальцеві у школі організовано і проведено наступні заходи:

13:03 21.02.2020

Школа пишається своїми талановитими вихованцями!

      У стінах Хустської картинної галереї надзвичайно яскраво та чуттєво пройшов вечір інтимної лірики «НА КРИЛАХ КОХАННЯ». Під час цього незабутнього дійства вперше презентував свою авторську пісню учень 9-В класу Плешинець Дмитро. За словами поетеси Олесі Чепелюк, автор і виконавець власних пісень ДМИТРО став справжнім творчим відкриттям року і зумів закохати в себе всю дівочу аудиторію.

12:37 16.02.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора