Дата: 05.12.2019 20:29

3 грудня у Хустській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбулося урочисте відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям.

У заході взяли участь голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, Хустський міський голова Володимир Кащук, депутат Закарпатської облради Володимир Шимоня, начальник управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради Василь Мочарник та інші.

За словами очільника міста, допомога навчальному закладу на цьому не закінчується. У найближчих планах?ремонт покрівлі шкільного спортзалу, добудова нових майстерень, оновлення ще одного футбольного поля, розташованого поряд з відкритим спортмайданчиком.

Директорка школи Ольга Лемак щиро подякувала гостям за увагу до навчального закладу, зазначивши, що дбаючи про дітей ми дбаємо про майбутнє. І радує те, що влада всіх рівнів це добре розуміє.