Тиждень з протидії булінгу

Проблема цькування у школах останнім часом є однією серед найактуальніших в українській освіті, тому в ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 було проведено Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.( на виконання листа Департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА за № 01-15/3114 від 12.09.2019року «Про проведення у закладах освіти Всеукраїнського тижня з протидії булінгу»).      Під час тижня було проведено ряд просвітницьких заходів. Практичним психологом школи Ігнат В.В. та соціальним педагогом Скрибченко В.М. було проведено бесіди у 7-9-х класах на тему: «Правила уникнення булінгу», години спілкування у 5-6-х класах «Не роби вигляд, що не бачиш», тренінгові заняття у 5-х класах на тему: «Ми – проти боулінгу!». Також проведено анкетування серед учнів 8-11-х класів: «Протидія булінгу».

13:12 02.10.2019

Міжнародний день миру

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять до школи. Там, де підвалини міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися.

10:58 25.09.2019

Cвято Першого дзвоника

1 вересня у Хустській ЗОШ №4 традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

20:41 11.09.2019

Методичний тиждень молодого вчителя

З метою мотивування молодого вчителя до підвищення своєї професійної майстерності шляхом обміну досвідом, до прояву творчого потенціалу через пошук і використання у навчальному процесі оптимальних методів, форм та прийомів роботи для формування сучасних освітніх компетенцій учнів,  у школі з 13 по 16 травня 2019 року проведено методичний тиждень молодого вчителя на тему "Інформаційно-комунікаційна компетентність учителя та учня як шлях інтеграції української освіти до європейського освітнього простору"

16:16 20.05.2019

"Джура"

Заключний шкільний етап військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Таборування. Лазертаг.

16:20 10.05.2019

Тиждень народознавства

З метою продовження роботи педагогічного колективу школи по відродженню національної культури, піднесення світоглядної свідомості учнів, формування у вихованців національної свідомості та інтересу до вивчення історії та культурної спадщини рідного краю, розвитку творчих здібностей учнівської молоді, ознайомлення з культурними традиціями, фольклором українського народу, на виконання Концепції національно-патріотичного виховання, проведено у школі з 15.04. по 19.04.2019 року Тиждень народознавства :

16:23 05.05.2019

Новорічні свята у школі

Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли збуваються мрії. Ні для кого не секрет, що всі школярі з величезним нетерпінням чекають свято Нового року. Зимові канікули, красуня-ялинка, прикрашена кульками та гірляндами, подарунки, святковий настрій, і, звичайно ж, новорічне чарівництво - все це очікувало наших школярів, які навчаються у Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.

20:52 28.01.2019