До Дня Захисника України

До Дня Захисника України, у Хустській ЗОШ №4, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, були проведені такі заходи:

12:50 08.12.2020

Кожної першої неділі жовтня у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи людей, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу в світ науки своїм учням. Свято вчителів є особливим і у ЗОШ №4.

12:40 08.12.2020

У рамках проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня на базі школи було проведено Всеукраїнський Олімпійський урок та Олімпійський тиждень з 05.10.по 09.10.2020 року. У межах даного тижня проведено наступні заходи:

10:56 08.12.2020

В Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбулася загальношкільна акція «Голуб миру».

В Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбулася загальношкільна акція «Голуб миру». Керівником шкільного гуртка Коломієць Вітою Василівною проведено майтер-клас по виготовленню паперових голубів із побажаннями миру та злагоди. Учні початкової ланки долучилися до акції «Мир очима дітей» намалювавши найрізноманітніші малюнки з побажаннями миру. Класними керівниками протягом дня проведені години спілкування «Мир на землі – радість у родині», у шкільній бібліотеці організована книжкова виставка «Під мирним небом»

09:47 08.12.2020

Про відзначення року математики у ЗОШ №4

2020-2021 навчальний рік оголошено Роком математичної освіти в Україні і тому вчителі-предметники намагаються донести до учнів інформацію про те, що математика потрібна кожному з нас у повсякденному житті.

15:27 18.09.2020