Тиждень народознавства

З метою продовження роботи педагогічного колективу школи по відродженню національної культури, піднесення світоглядної свідомості учнів, формування у вихованців національної свідомості та інтересу до вивчення історії та культурної спадщини рідного краю, розвитку творчих здібностей учнівської молоді, ознайомлення з культурними традиціями, фольклором українського народу, на виконання Концепції національно-патріотичного виховання, проведено у школі з 15.04. по 19.04.2019 року Тиждень народознавства :

16:23 05.05.2019

Новорічні свята у школі

Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли збуваються мрії. Ні для кого не секрет, що всі школярі з величезним нетерпінням чекають свято Нового року. Зимові канікули, красуня-ялинка, прикрашена кульками та гірляндами, подарунки, святковий настрій, і, звичайно ж, новорічне чарівництво - все це очікувало наших школярів, які навчаються у Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.

20:52 28.01.2019