Дата: від до Скинути

3 липня 2021 року на подвір'ї Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбулося традиційне свято випускного вечора.

Ось і настав цей день – день прощання зі школою. Попереду незвідана даль. Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, протоптана стежка у шкільному дворі, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці… Знайти себе, своє місце у житті, вирости і вижити, бути завжди людиною – що є святішого і дорожчого?

09:17 18.08.2021

Оголошення про проведення конкурсного відбору кандидатур на зміщення посади керівника Хустської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4

09:26 14.07.2021

День Вишиванки

День Вишиванки — яскраве, життєдайне та улюблене свято мільйонів українців. Щороку цього дня вся Україна, а також кожен куток планети, де живуть українці, перетворювались на фантастичну красу.

11:12 25.05.2021

12 травня 2021р. курінь імені Дмитра Климпуша Хустської ЗОШ І-ІІІ ст.№4 взяв участь у онлайн-конкурсі ватр «Україна назавжди!» дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» ( «Джура»)

13:45 14.05.2021